Законодательство Украины

 

Розпорядження №677-р від 17.06.2009

Кабінет Міністрів України

Про затвердження складу Ради сільських і селищних голів при Кабінеті Міністрів України

Текст правового акту із змінами та доповненнями на жовтень 2010 року


                    КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

                    Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
                  від 17 червня 2009 р. N 677-р
                               Київ
 
          ( Розпорядження втратило чинність на підставі
                                           Постанови КМ
            N 1269 ( 1269-2009-п ) від 25.11.2009 )
 
              Про затвердження складу Ради сільських
         і селищних голів при Кабінеті Міністрів України
 
 
 
     Затвердити склад Ради сільських і селищних голів при Кабінеті
Міністрів України, що додається.
 
 
     Прем'єр-міністр України                           Ю.ТИМОШЕНКО
 
     Інд. 39
 
 
                                        ЗАТВЕРДЖЕНО
                         розпорядженням Кабінету Міністрів України
                               від 17 червня 2009 р. N 677-р
 
                              СКЛАД
                 Ради сільських і селищних голів
                  при Кабінеті Міністрів України
 
 
     АБАІМОВ           - Добротвірський селищний голова
Василь Петрович          (Кам'янка-Бузький район Львівської
                         області) (за згодою)
 
     БАЗАРІН           - Сатиївський сільський голова (Дубенський
Олександр Миколайович    район Рівненської області) (за згодою)
 
     БАКУТА            - Заповітненський сільський голова
Андрій Андрійович        (Кам'янсько-Дніпровський район
                         Запорізької області) (за згодою)
 
     БЕРДНІКОВА        - Новосвітський селищний голова
Ірина Аркадіївна         (Старобешівський район Донецької області)
                         (за згодою)
 
     БІБКО             - Першотравневий селищний голова (Овруцький
Анатолій Васильович      район Житомирської області) (за згодою)
 
     БІДНЮК            - Запільський сільський голова
Микола Сергійович        (Любомльський район Волинської області)
                         (за згодою)
 
     БІСИК             - Стрижівський сільський голова
Володимир Андрійович     (Коростишівський район Житомирської
                         області) (за згодою)
 
     БОНДАРЕНКО        - Южно-Ломуватський селищний голова (м.
Віктор Феодосійович      Брянка Луганської області) (за згодою)
 
     БОРИСОВА          - Летичівський селищний голова (Хмельницька
Людмила Францівна        область) (за згодою)
 
     БОРОВСЬКА         - Наталинський сільський голова
Віолета Павлівна         (Красноградський район Харківської
                         області) (за згодою)
 
     БОРУХ             - Драганівський сільський голова
Анатолій Петрович        (Тернопільський район Тернопільської
                         області) (за згодою)
 
     БОЧКАРЬОВ         - Великодимерський селищний голова
Анатолій Борисович       (Броварський район Київської області) (за
                         згодою)
 
     БУГЕЛЬ            - Новосвітлівський сільський голова
Микола Михайлович        (Веселинівський район Миколаївської
                         області) (за згодою)
 
     ВДОВЕНКО          - Курінський сільський голова (Бахмацький
Леонід Васильович        район Чернігівської області) (за згодою)
 
     ВЕЛЬБІВЕЦЬ        - Лисянський селищний голова (Черкаська
Олександр Іванович       область) (за згодою)
 
     ВОЛОЩУК           - Кам'янський сільський голова
Юрій Володимирович       (Кам'янець-Подільський район Хмельницької
                         області) (за згодою)
 
     ГАЙДАРЖИ          - Дмитрівський сільський голова
Іван Георгійович         (Татарбунарський район Одеської області)
                         (за згодою)
 
     ГАНАГА            - Петрівський сільський голова
Володимир Михайлович     (Красногвардійський район
                         Автономної Республіки Крим) (за
                         згодою)
 
     ГАНГАЛА           - Шульгинський сільський голова
Ігор Вікторович          (Старобільський район Луганської області)
                         (за згодою)
 
     ГОНЧАРЕНКО        - Оліївський сільський голова (Зборівський
Володимир Іванович       район Тернопільської області) (за згодою)
 
     ГРОНІК            - Валя-Кузьминський сільський голова
Наталія Олексіївна       (Глибоцький район Чернівецької області)
                         (за згодою)
 
     ГУРЕЙ             - Тімірязєвський сільський голова
Петро Степанович         (Вознесенський район Миколаївської
                         області) (за згодою)
 
     ГУСАК             - Липинський сільський голова (Луцький
Богдан Петрович          район Волинської області) (за згодою)
 
     ДОРОШЕНКО         - Сасинівський сільський голова
Віктор Васильович        (Пирятинський район Полтавської області)
                         (за згодою)
 
     ДРАБ              - Радгоспненський сільський голова
Наталя Вікторівна        (Скадовський район Херсонської області)
                         (за згодою)
 
     ДРОГОБЕЦЬКИЙ      - Полянський сільський голова (Свалявський
Іван Іванович            район Закарпатської області) (за згодою)
 
     ЄЛІЗАРОВ          - Зайцівський селищний голова (м. Горлівка
Микола Миколайович       Донецької області) (за згодою)
 
     ЖЕЛЯБ'ЄВ          - Любимівський сільський голова
Ігор Володимирович       (Дніпропетровський район
                         Дніпропетровської області) (за згодою)
 
     ЗГУРСЬКА          - Костичівський сільський голова
Світлана Михайлівна      (Баштанський район Миколаївської області)
                         (за згодою)
 
     ІВАНОВ            - Якимівський сільський голова
Валерій Вікторович       (Маловисківський район Кіровоградської
                         області) (за згодою)
 
     ІЛЮК              - Красноїльський сільський голова
Василина Юріївна         (Верховинський район Івано-Франківської
                         області) (за згодою)
 
     КАЗЮК             - Панківський сільський голова
Сергій Олексійович       (Сторожинецький район Чернівецької
                         області) (за згодою)
 
     КАРПЕНКО          - Парафіївський селищний голова (Ічнянський
Валентина Федорівна      район Чернігівської області) (за згодою)
 
     КАРПІНЕЦЬ         - Верхньосиньовидненський селищний голова
Юрій Андрійович          (Сколівський район Львівської області)
                         (за згодою)
 
     КАТРЮК            - Лужанський селищний голова (Кіцманський
Наталія Миколаївна       район Чернівецької області) (за згодою)
 
     КИРИЧЕНКО         - Гостомельський селищний голова (м. Ірпінь
Анатолій Іванович        Київської області) (за згодою)
 
     КИСІЛЬ            - Переволочнянський сільський голова
Наталія Олександрівна    (Прилуцький район Чернігівської області)
                         (за згодою)
 
     КИШИНЕВСЬКИЙ      - Каланчацький селищний голова (Херсонська
Микола Іванович          область) (за згодою)
 
     КІЯШКО            - Веселівський селищний голова (Запорізька
Петро Миколайович        область) (за згодою)
 
     КОВАЛЕНКО         - Рокитнянський селищний голова (Київська
Андрій Васильович        область) (за згодою)
 
     КОВАЛЬОВА         - Фащівський селищний голова
Олена Михайлівна         (Антрацитівський район Луганської
                         області) (за згодою)
 
     КОВАЛЬЧУК         - Увислівський сільський голова
Василь Володимирович     (Гусятинський район Тернопільської
                         області) (за згодою)
 
     КОВАЛЬЧУК         - Малолюбашанський сільський голова
Світлана Андріївна       (Костопільський район Рівненської
                         області) (за згодою)
 
     КОДЕБСЬКИЙ        - Петропавлівсько-Борщагівський сільський
Олексій Іванович         голова (Києво-Святошинський район
                         Київської області) (за згодою)
 
     КОЗАКОВ           - Жуківський сільський голова (Буринський
Григорій Миколайович     район Сумської області) (за згодою)
 
     КОЛЕСНИК          - Калінінський сільський голова
Тетяна Григорівна        (Артемівський район Донецької області)
                         (за згодою)
 
     КОЛІЩАК           - Либохорівський сільський голова
Микола Васильович        (Турківський район Львівської області)
                         (за згодою)
 
     КОПТІЙЧУК         - Гвіздівський сільський голова (Корецький
Віктор Васильович        район Рівненської області) (за згодою)
 
     КОРЯКІН           - Чорненський сільський голова
Петро Олексійович        (Великобурлуцький район Харківської
                         області) (за згодою)
 
     КОСТЕНКО          - Великокопанівський сільський голова
Валентина Дмитрівна      (Цюрупинський район Херсонської області)
                         (за згодою)
 
     КОТОВИЧ           - Мирненський сільський голова (Біляївський
Олексій Георгійович      район Одеської області) (за згодою)
 
     КРАВЧЕНКО         - Михайлівський сільський голова
Костянтин Валентинович   (Синельниківський район Дніпропетровської
                         області) (за згодою)
 
     КРИШТОПА          - Наддніпрянський селищний голова (м.
Петро Андрійович         Херсон) (за згодою)
 
     КУКАЛО            - Слов'янський сільський голова (Межівський
Іван Іванович            район Дніпропетровської області) (за
                         згодою)
 
     КУРЛЯНСЬКА        - Дмухайлівський сільський голова
Жанна Іванівна           (Магдалинівський район Дніпропетровської
                         області) (за згодою)
 
     КУХАРЕНКО         - Дунаєвецький селищний голова (Хмельницька
Анатолій Аркадійович     область) (за згодою)
 
     КУХТА             - Бережницький сільський голова
Гнат Гнатович            (Жидачівський район Львівської області)
                         (за згодою)
 
     КУЧЕРАК           - Добровлянський сільський голова
Василь Іванович          (Калуський район Івано-Франківської
                         області) (за згодою)
 
     КУШНЕРУК          - Локницький сільський голова
Віктор Флорович          (Зарічненський район Рівненської області)
                         (за згодою)
 
     КУШНІР            - Чернівецький селищний голова (Вінницька
Валентина Петрівна       область) (за згодою)
 
     ЛАЗАРЧУК          - Ланівський сільський голова (Галицький
Галина Дмитрівна         район Івано-Франківської області)
                         (за згодою)
 
     ЛАХІН             - Зуйський селищний голова (Білогірський
Андрій Олександрович     район Автономної Республіки Крим) (за
                         згодою)
 
     ЛЕВКО             - Горошівський сільський голова
Володимир Васильович     (Борщівський район Тернопільської
                         області) (за згодою)
 
     ЛЕШКО             - Ужоцький сільський голова
Михайло Іванович         (Великоберезнянський район Закарпатської
                         області) (за згодою)
 
     МАГДА             - Шишацький селищний голова (Полтавська
Василь Іванович          область) (за згодою)
 
     МАЙДЕБУРА         - Красносільський сільський голова
Микола Петрович          (Комінтернівський район Одеської області)
                         (за згодою)
 
     МАКОТЕРА          - Гощанський селищний голова (Рівненська
Валерій Андрійович       область) (за згодою)
 
     МАКСИМЧУК         - Плужненський сільський голова
Віктор Йосипович         (Ізяславський район Хмельницької області)
                         (за згодою)
 
     МАРКОВИЧ          - Майданський сільський голова (Міжгірський
Олександр Олексійович    район Закарпатської області) (за згодою)
 
     МАРЦИНЮК          - Заозерненський сільський голова
Василь Григорович        (Тульчинський район Вінницької області)
                         (за згодою)
 
     МАСАЛІТІНА        - Садівський сільський голова (Сумський
Надія Іванівна           район Сумської області) (за згодою)
 
     МАСЕЛКО           - Перемильський сільський голова
Надія Дмитрівна          (Горохівський район Волинської області)
                         (за згодою)
 
     МАТІОС            - Розтоківський сільський голова
Василь Михайлович        (Путильський район Чернівецької області)
                         (за згодою)
 
     МЕЛЬНИК           - Старопочаївський сільський голова
Анатолій Дмитрович       (Кременецький район Тернопільської
                         області) (за згодою)
 
     МЕЛЬНИК           - Хотінський селищний голова (Сумський
Ніна Михайлівна          район Сумської області) (за згодою)
 
     МЕЛЬНИЧУК         - Вільхівський сільський голова
Олег Борисович           (Ульяновський район Кіровоградської
                         області) (за згодою)
 
     МИКУЛЯК           - Вишківський сільський голова (Долинський
Анатолій Іванович        район Івано-Франківської області) (за
                         згодою)
 
     МИЛАШЕВИЧ         - Семенівський селищний голова (Полтавська
Людмила Павлівна         область) (за згодою)
 
     МІНІНА            - Углівський сільський голова
Олена Петрівна           (Бахчисарайський район Автономної
                         Республіки Крим) (за згодою)
 
     МІРЯВЕЦЬ          - Руськополівський сільський голова
Василь Васильович        (Тячівський район Закарпатської області)
                         (за згодою)
 
     МОВЧАН            - Водяницький сільський голова
Володимир Іванович       (Звенигородський район Черкаської
                         області) (за згодою)
 
     МУСІЄНКО          - Павлівський сільський голова
Наталя Олександрівна     (Вільнянський район Запорізької області)
                         (за згодою)
 
     НЕСМАШНИЙ         - Єпіфанівський сільський голова
Олексій Васильович       (Кремінський район Луганської області)
                         (за згодою)
 
     НОСАЛЬ            - Василівський сільський голова
Степан Степанович        (Березанський район Миколаївської
                         області) (за згодою)
 
     НОСКО             - Гончарівський селищний голова
Василь Миколайович       (Чернігівський район Чернігівської
                         області) (за згодою)
 
     ОЛЕФІР            - Микілківський сільський голова
Віра Миколаївна          (Котелевський район Полтавської області)
                         (за згодою)
 
     ОЛІЙНИКОВ         - Миколаївський селищний голова
Степан Степанович        (Широківський район Дніпропетровської
                         області) (за згодою)
 
     ОНІЩУК            - Качинський селищний голова
Василь Ілліч             (м. Севастополь) (за згодою)
 
     ОРЄШКІН           - Станично-Луганський селищний голова
Юрій Олександрович       (Луганська область) (за згодою)
 
     ПАРАСКІВ          - Мирнівський селищний голова (м. Євпаторія
Олег Дмитрович           Автономної Республіки Крим) (за згодою)
 
     ПЕТРЕНКО          - Баратівський сільський голова
Павло Олексійович        (Новобузький район Миколаївської області)
                         (за згодою)
 
     ПОБЕРЕЖНЯК        - Радковецький сільський голова
Микола Іванович          (Старокостянтинівський район Хмельницької
                         області) (за згодою)
 
     ПРИХОДЬКО         - Моринський сільський голова
Сергій Андрійович        (Звенигородський район Черкаської
                         області) (за згодою)
 
     ПРОДАНОВ          - Нагірненський сільський голова
Микола Михайлович        (Ренійський район Одеської області) (за
                         згодою)
 
     ПУЗАН             - Калинівський селищний голова (Броварський
Григорій Миколайович     район Київської області) (за згодою)
 
     РАКША             - Михайлівський селищний голова (Запорізька
Олександр Васильович     область) (за згодою)
 
     РЕЗЕДЕНТ          - Браїлівський селищний голова (Жмеринський
Валерій Дмитрович        район Вінницької області) (за згодою)
 
     РОЙ               - Улянівський сільський голова
Лариса Миколаївна        (Красноармійський район Донецької
                         області) (за згодою)
 
     РОМАНЕНКО         - Вашковецький сільський голова
Валерій Васильович       (Сокирянський район Чернівецької області)
                         (за згодою)
 
     РУДНИЦЬКИЙ        - Теплицький селищний голова (Вінницька
Михайло Йосипович        область) (за згодою)
 
     РУДЮК             - Новоборівський селищний голова
Григорій Лаврентійович   (Володарсько-Волинський район
                         Житомирської області) (за згодою)
 
     САМОЙЛЮК          - Білецьківський сільський голова
Анна Василівна           (Кременчуцький район Полтавської області)
                         (за згодою)
 
     СІКОРАКА          - Докучаєвський сільський голова
Ігор Олексійович         (Устинівський район
                         Кіровоградської області) (за
                         згодою)
 
     СЛИЧУК            - Росошанський сільський голова
Володимир Андрійович     (Липовецький район Вінницької області)
                         (за згодою)
 
     СПРЕЙС            - Авангардівський селищний голова
Василь Петрович          (Овідіопольський район Одеської області)
                         (за згодою)
 
     СТЕПАНЕНКО        - Ковильнівський сільський голова
Павло Вікторович         (Роздольненський район Автономної
                         Республіки Крим) (за згодою)
 
     СТИРКУЛЬ          - Дмитрівський сільський голова
Наталія Євстафіївна      (Знам'янський район Кіровоградської
                         області) (за згодою)
 
     ТАРАН             - Бугруватський сільський голова
Юлія Миколаївна          (Охтирський район Сумської області) (за
                         згодою)
 
     ТЕРПЕЛЮК          - Озерцівський сільський голова
Євгенія Михайлівна       (Ківерцівський район Волинської області)
                         (за згодою)
 
     ТЕРПИЛО           - Трипільський сільський голова
Володимир Миколайович    (Обухівський район Київської області) (за
                         згодою)
 
     ТЕСЛИК            - Вертіївський сільський голова (Ніжинський
Олександра Іванівна      район Чернігівської області) (за згодою)
 
     ТИМЧИШИН          - Отинійський селищний голова (Коломийський
Богдан Михайлович        район Івано-Франківської області) (за
                         згодою)
 
     ТКАЧ              - Ушомирський сільський голова
Микола Сергійович        (Коростенський район Житомирської
                         області) (за згодою)
 
     ФЕДЧУК            - Долинський сільський голова (Запорізький
Богдан Михайлович        район Запорізької області) (за згодою)
 
     ФІЛОНЕНКО         - Глинський сільський голова (Роменський
Сергій Анатолійович      район Сумської області) (за згодою)
 
     ХОМЕНКО           - Мельниківський сільський голова
Анатолій Степанович      (Чигиринський район Черкаської області)
                         (за згодою)
 
     ХРАБАН            - Наталівський сільський голова
Раїса Василівна          (Новоград-Волинський район Житомирської
                         області) (за згодою)
 
     ХРИСТЕНКО         - Розумівський сільський голова
Микола Васильович        (Олександрівський район Кіровоградської
                         області) (за згодою)
 
     ЧЕПІГА            - Новоукраїнський сільський голова
Іван Іванович            (Мар'їнський район Донецької області) (за
                         згодою)
 
     ЧУМАК             - Підкамінський селищний голова
Михайло Михайлович       (Бродівський район Львівської області)
                         (за згодою)
 
     ЧУЧКА             - Баранинський сільський голова
Павло Павлович           (Ужгородський район Закарпатської
                         області) (за згодою)
 
     ШАПРАН            - Русько-Полянський сільський голова
Андрій Михайлович        (Черкаський район Черкаської області) (за
                         згодою)
 
     ШАУЛЬСЬКИЙ        - Мосьпанівський сільський голова
Іван Олександрович       (Чугуївський район Харківської області)
                         (за згодою)
 
     ШЕВЧЕНКО          - Березівський селищний голова (Харківський
Василь Григорович        район Харківської області) (за згодою)
 
     ШИНКАРЮК          - Нововолодимирівський сільський голова
Микола Миколайович       (Голопристанський район Херсонської
                         області) (за згодою)
 
     ШУМЕЙКО           - Високопільський сільський голова
Світлана Анатоліївна     (Валківський район Харківської області)
                         (за згодою)
 
     ЯСЮК              - Троянівський сільський голова
Микола Андрійович        (Маневицький район Волинської області)
                         (за згодою)



Украина онлайн