Законодательство Украины

 

Указ №829/2010 від 20.08.2010

Президент України

Про відзначення державними нагородами України працівників підприємств, установ і організацій

Текст правового акту із змінами та доповненнями на жовтень 2010 року


                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
          Про відзначення державними нагородами України
          працівників підприємств, установ і організацій
 
 
     За значний    особистий   внесок   у   соціально-економічний,
науково-технічний  і  культурний  розвиток  Української   держави,
вагомі трудові досягнення,  багаторічну сумлінну працю та з нагоди
19-ї річниці незалежності України  п о с т а н о в л я ю:
 
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
 
     ВАНТУХА               - головного балетмейстера, генерального
Мирослава Михайловича        директора - художнього керівника
                             Національного заслуженого
                             академічного ансамблю танцю України
                             імені Павла Вірського, м.Київ
 
     ДЕМЧЕНКА              - Голову Вищого господарського суду
Сергія Федоровича            України у 2006-2010 роках
 
     СТРЕТОВИЧА            - народного депутата України
Володимира Миколайовича
 
     Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
 
     АХМЕТОВА              - народного депутата України
Ріната Леонідовича
 
     ЄФРЕМОВА              - народного депутата України
Олександра Сергійовича
 
     САВВІНА               - керуючого Одеською єпархією,
Олексія Михайловича          митрополита Одеського
(АГАФАНГЕЛА)                 та Ізмаїльського
 
     ШАРОВА                - народного депутата України
Ігоря Федоровича
 
     Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
 
     ВОРОНЕНКА             - ректора Національної медичної
Юрія Васильовича             академії післядипломної освіти
                             імені П.Л.Шупика, м.Київ
 
     ДЕРКАЧА               - народного депутата України
Миколу Івановича
 
     ЗАРУБІНСЬКОГО         - народного депутата України
Олега Олександровича
 
     МИХАЙЛОВА             - президента, голову спостережної
Івана Миколайовича           ради акціонерного товариства
                             "Ізоляція", м.Донецьк
 
     СУХОМЛИНА             - голову Кіровоградської обласної
Миколу Олексійовича          ради
 
     ТІТОВА                - першого заступника голови
Миколу Ілліча                Харківської обласної ради
 
     Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
 
     БЕВЗА                 - народного депутата України
Валерія Ананійовича
 
     БЄЛАНОВА              - тренера з футболу команди ветеранів
Ігоря Івановича              Одеської обласної ради
                             фізкультурно-спортивного товариства
                             "Динамо", кращого футболіста
                             Європи 1986 року, володаря "Золотого
                             м'яча" 1987 року
 
     БІЛИКА                - директора Чортківського державного
Любомира Степановича         медичного коледжу, Тернопільська
                             область
 
     БОНДАРЯ               - заступника голови ради Луганської
Анатолія Федоровича          обласної організації ветеранів
                             України
 
     ВОРОНУ                - начальника Управління, головного
Олександра Івановича         бухгалтера департаменту Секретаріату
                             Кабінету Міністрів України
 
     ГРЕТЧЕНКА             - голову Черкаської обласної
Івана Івановича              організації Товариства Червоного
                             Хреста України
 
 
     ГРИНЕВЕЦЬКОГО         - народного депутата України
Сергія Рафаїловича
 
     ГРИШКА                - соліста опери Національного
Володимира Даниловича        академічного театру опери та балету
                             України імені Тараса Шевченка,
                             народного артиста України, м.Київ
 
     ЖИДКОВА               - віце-президента холдингу
Віталія Васильовича          "Група НОРД", м.Донецьк
 
     ІШКОВА                - заступника голови Донецької
Володимира Миколайовича      обласної ради
 
     КАРВАЦЬКОГО           - президента корпорації будівельних
Юрія Михайловича             підприємств "Карпатбуд", м.Львів
 
     КИПРІЯНА              - головного художника Національного
Мирона Володимировича        академічного українського
                             драматичного театру імені Марії
                             Заньковецької, народного художника
                             України, м.Львів
 
     КОСТЮЧЕНКА            - президента Асоціації міжнародних
Леоніда Михайловича          автомобільних перевезень України,
                             м.Київ
 
     ОРЗІХА                - завідувача кафедри Одеської
Марка Пилиповича             національної юридичної академії
 
     ПОПЕСКУ               - народного депутата України
Івана Васильовича
 
     ПРОКОПЕНКА            - ректора Харківського національного
Івана Федоровича             педагогічного університету
                             імені Г.С.Сковороди
 
     СИМОНЕНКА             - старшого наукового співробітника
Рема Георгійовича            відділу Інституту історії України
                             Національної академії наук України
 
     Нагородити орденом "За заслуги"  III ступеня
 
     АГРАТІНУ              - артиста Національного академічного
Георгія Івановича            оркестру народних інструментів
                             України, народного артиста України,
                             м.Київ
 
     АРНАУТОВУ             - керівника групи радників
Людмилу Анатоліївну          Першого віце-прем'єр-міністра України
 
     БОБКОВА               - голову комісії акціонерного
Івана Максимовича            товариства "Полтавський
                             гірничозбагачувальний комбінат"
 
     БУРЛАКОВА             - першого заступника Голови Ради
Павла Миколайовича           міністрів Автономної Республіки Крим
 
     ВОЛОХОВА              - головного лікаря Миколаївського
Євгена Павловича             міського пологового будинку N 1
 
     ДАШУКА                - голову Дубровицької районної
Миколу Павловича             організації Української Спілки
                             ветеранів Афганістану,
                             Рівненська область
 
     ЖИГОВЦЕВУ             - оператора акціонерного товариства
Ольгу Петрівну               "Черкаський шовковий комбінат"
 
     ЗУБА                  - начальника дільниці акціонерного
Григорія Івановича           товариства "Інгулецький
                             гірничозбагачувальний комбінат",
                             Дніпропетровська область
 
     ЗУБОВА                - народного депутата України
Валентина Сергійовича
 
     ІОФФЕ                 - лікаря Луганської міської
Ігоря Володимировича         клінічної багатопрофільної
                             лікарні N 1
 
     ІЛЬЧЕНКА              - першого заступника начальника
Олександра Анатолійовича     головного управління капітального
                             будівництва Черкаської обласної
                             державної адміністрації
 
     КАЛЬЦЕВА              - співзасновника Запорізького
Сергія Федоровича            обласного Благодійного фонду
                             собору Святого Рівноапостольного
                             Князя Володимира
 
     КОВАЛЬЧУКА            - головного лікаря Львівського
Ігоря Васильовича            державного онкологічного
                             регіонального
                             лікувально-діагностичного центру
 
     КОЛОМІЙЦЯ             - головного режисера державного
Валерія Миколайовича         підприємства "Державний
                             гастрольно-концертний центр
                             України", м.Київ
 
     КОРПУШЕНКОВА          - слюсаря комунального підприємства
Михайла Олексійовича         "Кременчукводоканал", Полтавська
                             область
 
     КОСТОГРИЗА            - голову ради Решетилівської
Івана Васильовича            районної організації ветеранів,
                             Полтавська область
 
     КУТНОГО               - директора з зовнішньо-економічних
Валерія Євгеновича           зв'язків акціонерного товариства
                             "Укрелектроапарат", м.Хмельницький
 
     КУЦЕВАЛОВА            - директора державного підприємства
Валерія Віталійовича         "Державний гастрольно-концертний
                             центр України", м.Київ
 
     ЛОБОДУ                - народного депутата IV скликання
Михайла Васильовича          Верховної Ради України
 
     МАКОВІЯ               - інженера групи Національного
Миколу Івановича             антарктичного наукового центру
                             Міністерства освіти і науки України
 
     МАРКАРОВА             - почесного президента Єнакіївської
Роберта Арутюновича          міської федерації вільної
                             боротьби, Донецька область
 
     МІЛОВАНОВА            - заступника Керівника Головного
Володимира Васильовича       управління Апарату Верховної Ради
                             України - керівника управління
 
     НАКОНЕЧНОГО           - директора Бучацької спеціалізованої
Михайла Петровича            загальноосвітньої школи-інтернату
                             I-III  ступенів з поглибленим
                             вивченням іноземних мов, Київська
                             область
 
     ОВЧАРА                - генерального директора акціонерного
Анатолія Васильовича         товариства "Укрреставрація", м.Київ
 
     ОДИНЦЯ                - головного інженера Кримської
Петра Сергійовича            лазерної обсерваторії Головної
                             астрономічної обсерваторії
                             Національної академії наук України,
                             Автономна Республіка Крим
 
     ОПАНАСЕНКА            - завідувача відділення державної
Миколу Степановича           установи "Національний інститут
                             фтизіатрії і пульмонології імені
                             Ф.Г.Яновського Академії
                             медичних наук України", м.Київ
 
     ПРАСОЛОВА             - народного депутата України
Ігоря Миколайовича
 
     РИБАКА                - радника голови Черкаської
Анатолія Миколайовича        обласної державної адміністрації
 
     РОГОВОГО              - генерального директора акціонерного
Анатолія Миколайовича        товариства "Домобудівник", м.Чернігів
 
     САЛЯКІНА              - члена громадської організації "Союз
Олексія Петровича            Чорнобиль України" Святошинського
                             району міста Києва
 
     СИДОРУ                - настоятеля Спасо-Преображенського
Петра Петровича              собору міста Кіровограда
 
     СОЙМУ                 - Верхньоводянського сільського голову
Івана Івановича              Рахівського району,
                             Закарпатська область
 
     СТЕКЛЯННИКОВА         - капітана-директора автономного
Віталія Юрійовича            траулера "Капітан Русак" державної
                             риболовецької компанії "Фішинг
                             компані С.А.", м.Севастополь
 
     ФЕДОРОВА              - заступника голови комісії ради
Анатолія Григоровича         Організації ветеранів України,
                             м.Київ
 
     ФЕДОСЕНКА             - голову Криворізької міської
Юрія Івановича               організації Української Спілки
                             ветеранів Афганістану,
                             Дніпропетровська область
 
     ХРАПОВА               - народного депутата України
Сергія Анатолійовича
 
     ЧУДИКА                - Шевченківського сільського голову
Івана Гарвасевича            Долинського району,
                             Івано-Франківська область
 
     ШМАГУНА               - головного балетмейстера Ансамблю
Володимира Павловича         пісні і танцю Збройних Сил України,
                             м.Київ
 
     ШМАРОВА               - народного депутата III скликання
Валерія Миколайовича         Верховної Ради України
 
     Нагородити орденом Богдана Хмельницького  II ступеня
 
     ВИШНИЦЬКОГО           - пенсіонера, активіста ветеранського
Олександра Олександровича    руху, м.Кіровоград
 
     Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
 
     ВАСИЛЮК               - начальника служби державного
Ірину Анатоліївну            територіально-галузевого об'єднання
                             "Південно-західна залізниця", м.Київ
 
     КУЦЕВАЛОВУ            - режисера-постановника, директора
Олену Бориславівну           державного підприємства "Український
                             молодіжний центр", м.Київ
 
     ТРОФИМЕНКО            - генерального директора державного
Ларису Сергіївну             підприємства "Готельний комплекс
                             "Київ" Управління справами Апарату
                             Верховної Ради України
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     БРЮХОВЕЦЬ             - члена Ніжинської Спілки ветеранів
Ію Аврамівну                 Афганістану, Чернігівська область
 
     БУРЛАКУ               - апаратника цеху акціонерного
Ніну Іванівну                товариства "Сумихімпром"
 
     ВИЛЕГЖАНІНУ           - генерального директора Національної
Тамару Ізмайлівну            парламентської бібліотеки України,
                             м.Київ
 
     ГУБЕРНУ               - професора кафедри Донецького
Галину Костянтинівну         державного університету управління
 
     КОРОВАЙ               - головного лікаря міського
Світлану Михайлівну          клінічного пологового будинку
                             із неонатологічним стаціонаром,
                             м.Харків
 
     ЛАПШИНУ               - головного метролога - начальника
Любов Михайлівну             служби акціонерного товариства
                             "ІНТЕРПАЙП НОВОМОСКОВСЬКИЙ ТРУБНИЙ
                             ЗАВОД", Дніпропетровська область
 
     ЛЯСКОВСЬКУ            - голову Херсонської обласної
Валентину Олександрівну      організації профспілки працівників
                             державних установ
 
     ПРИХОДЬКО             - актрису Волинського обласного
Людмилу Іванівну             академічного музично-драматичного
                             театру імені Т.Г.Шевченка, народну
                             артистку України
 
     ХІМІЧ                 - головного художника, завідувача
Ларису Михайлівну            відділу Центру дитячої та юнацької
                             творчості Солом'янського району міста
                             Києва, народного художника України
 
     ШЕВЧЕНКО              - голову Чемерської сільської
Тетяну Василівну             первинної ветеранської організації
                             Козелецького району, Чернігівська
                             область
 
     ШВЕЦЬ                 - солістку Вінницької обласної
Ірину Борисівну              філармонії
 
     ЩЕРБАКОВУ             - головну козацьку берегиню
Олену Пилипівну              Кальміуської паланки Українського
                             козацтва Донецької області
 
     ЯСИНЕЦЬКУ             - заступника директора Біосферного
Наталію Іванівну             заповідника "Асканія-Нова"
                             Національної академії аграрних наук
                             України, Херсонська область
 
     Нагородити орденом Данила Галицького
 
     ГЛАЗКОВА              - проректора Луганського державного
Віктора Анатолійовича        університету внутрішніх справ імені
                             Е.О.Дідоренка - директора
                             навчально-наукового інституту права
 
     МАРТИНЮКА             - Керівника Управління Апарату
Володимира Андрійовича       Верховної Ради України
 
     МЕЛЬНИКА              - завідувача секретаріату Першого
Олександра Івановича         заступника Голови Верховної Ради
                             України
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     БАХОВСЬКОГО           - водія Львівського обласного
Євстахія Анатолійовича       виробничого управління водного
                             господарства
 
     ВЕРСАЛЯ               - завідувача відділу Служби
Андрія Олександровича        розпорядника Державного реєстру
                             виборців Центральної виборчої
                             комісії, м.Київ
 
     ВЄРЕЩАГІНА            - електромонтера цеху акціонерного
Олександра Леонтійовича      товариства "Кримський ТИТАН",
                             Автономна Республіка Крим
 
     ДАВИДОВА              - начальника дистанції колії служби
Володимира Івановича         комунального підприємства
                             "Харківський метрополітен"
 
     ЗАГУМЕННОГО           - лікаря Ніжинського
Анатолія Васильовича         протитуберкульозного диспансеру,
                             Чернігівська область
 
     ЗВЕЗДОВСЬКОГО         - заступника начальника служби
Євгена Вікторовича           акціонерного товариства "Фабрика
                             Комбі", Київська область
 
     ЄЛЬНІКОВУ             - апаратника цеху акціонерного
Валентину Миколаївну         товариства "Кримський ТИТАН",
                             Автономна Республіка Крим
 
     КОРЖ                  - завідувача відділу управління
Ірину Володимирівну          Секретаріату Центральної виборчої
                             комісії
 
     МАКСИМОВА             - начальника зміни товариства
Валерія Макаровича           "Миколаївський глиноземний завод"
 
     ОСТРОВСЬКОГО          - слюсаря державного підприємства
Володимира Володимировича    "Запорізьке машинобудівне
                             конструкторське бюро "Прогрес"
                             імені академіка О.Г.Івченка"
 
     ПОЛОВИНКІНА           - машиніста бульдозера філії
Олександра Михайловича       "Середино-Будський райавтодор",
                             Сумська область
 
     СОМИКА                - начальника цеху Христинівського
Миколу Олександровича        малого багатопрофільного підприємства
                             "Тепломережа", Черкаська область
 
     ТУРИНСЬКОГО           - помічника лісничого державного
Василя Володимировича        підприємства "Славутське лісове
                             господарство", Хмельницька область
 
     ФЕСАНА                - складальника акціонерного товариства
Олександра Миколайовича      "Запоріжтрансформатор"
 
     ФІРМАНЮКА             - механіка цеху акціонерного
Володимира Петровича         товариства "Азот", м.Черкаси
 
     ЧЕРНЯВСЬКОГО          - механізатора товариства "Гером
Віктора Михайловича          Інвест-Ярмолинці", Хмельницька
                             область
 
     Присвоїти почесні звання:
 
                    "НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
 
     БОНДАРЕНКУ            - артистові Національного академічного
Олександру Вікторовичу       театру російської драми імені Лесі
                             Українки, м.Київ
 
     МАРЦИНКІВСЬКОМУ       - солістові-вокалісту, керівникові
Олегу Олександровичу         музичної студії "О. Марцинківський",
                             м.Київ
 
     НЕДЕЛЬСЬКІЙ-ТАБАЧНІК  - артистці, солістці-вокалістці, м.Київ
Тетяні Володимирівні
 
     ПОЛУБОЯРЦЕВУ          - режисерові-постановнику комунального
Володимиру Кириловичу        підприємства "Криворізький міський
                             театр драми та музичної комедії імені
                             Тараса Шевченка", Дніпропетровська
                             область
 
     СЕРЕДЕНКО             - доцентові Національної музичної
Анні Михайлівні              академії України імені
                             П.І.Чайковського, м.Київ
 
     ТКАЧЕНКУ              - головному режисерові Луганського
Євгену Романовичу            академічного обласного театру ляльок
 
                   "НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
 
     НЕСВІТАЙЛО-ШАКАЛО     - живописцю, м.Донецьк
Поліні Антонівні
 
     ШЕЛУДЬКУ              - художнику-живописцю, м.Житомир
Леоніду Миколайовичу
 
     ЯТЧЕНКУ               - професорові Національної академії
Юлію Миколайовичу            образотворчого мистецтва і
                             архітектури, м.Київ
 
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
 
     БУРНАКІНІЙ            - артистці Севастопольського
Тетяні Володимирівні         академічного руського драматичного
                             театру імені А.В.Луначарського
 
     ЖЕМСЬКІЙ              - солістці балету Національного
Тетяні Степанівні            заслуженого академічного ансамблю
                             танцю України імені Павла Вірського,
                             м.Київ
 
     КОЛОМІЙЧУКУ           - солістові-вокалісту Одеського
Павлу Леонтійовичу           академічного театру музичної
                             комедії імені М.Водяного
 
     КОМАРЕНКО             - солістці балету Донецького
Ірині Володимирівні          академічного державного театру опери
                             та балету імені А.Б.Солов'яненка
 
     ЛУЦЬКОМУ              - артистові оркестру державного
Станіславу Валентиновичу     підприємства "Державний академічний
                             оркестр "РадіоБенд Олександра
                             Фокіна", м.Київ
 
     ЛЬОЗОВІЙ              - солістці балету - провідному майстру
Тетяні Вікторівні            сцени Національного академічного
                             театру опери та балету України імені
                             Т.Г.Шевченка, м.Київ
 
     МАКСАКОВУ             - артистові хору Івано-Франківського
Олександру Дмитровичу        академічного Гуцульського ансамблю
 
     МИХАЙЛОВУ             - артистові оркестру державного
Анатолію Михайловичу         підприємства "Державний академічний
                             оркестр "РадіоБенд Олександра
                             Фокіна", м.Київ
 
     ОВЧАРОВІЙ             - артистці Івано-Франківського
Світлані Михайлівні          академічного музично-драматичного
                             театру імені Івана Франка
 
 
     ПРЕСІЧ                - актрисі Одеського академічного
Маргариті Олександрівні      українського музично-драматичного
                             театру імені В.Василька
 
     САЛЬНИКОВУ            - ведучому програм Національної
Євгену Анатолійовичу         телекомпанії України, м.Київ
 
     СЕМИРОЗУМЕНКУ         - артистові Національного академічного
Віктору Олександровичу       театру російської драми імені
                             Лесі Українки, м.Київ
 
     СОЛОВ'ЯНЕНКО          - артистці Національної заслуженої
Мирославі Арсенівні          академічної капели України
                             "Думка", м.Київ
 
     СТРУКОВІЙ             - солістці-вокалістці комунального
Вікторії Михайлівні          підприємства "Заслужений академічний
                             ансамбль пісні та танцю України
                             "Донбас", м.Донецьк
 
     ТАРАНЕНКУ             - артистові державного підприємства
Геннадію Михайловичу         "Державна циркова компанія України",
                             м.Київ
 
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
 
     БАРИЛЮКУ              - заступникові директора державного
Леонтію Івановичу            підприємства "Державний проектний
                             інститут "Луганськцивільпроект",
                             м.Луганськ
 
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
 
     АРУТЮНОВУ             - першому заступникові голови
Валерію Ашотовичу            правління акціонерного товариства
                             "Трест Житлобуд-1", м.Харків
 
     ОВСІЄНКУ              - бригадирові монтажників
Григорію Дмитровичу          акціонерного товариства
                             "Київспецмонтаж"
 
     ЧІКУРЛІЮ              - директорові колективного
Олександру Содоновичу        підприємства "Рембудмонтаж",
                             м.Чернівці
 
     ЮЩЕНКУ                - бригадирові електромонтажників
Василю Івановичу             товариства "Ерідан", м.Київ
 
                 "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
 
     БІЛОШЕНКУ             - заступникові директора Донецького
Віктору Олександровичу       фізико-технічного інституту
                             імені О.О.Галкіна НАН України
 
     РИЖИКОВУ              - завідувачеві відділення Інституту
Володимиру Діомидовичу       сцинтиляційних матеріалів НАН
                             України, м.Харків
 
 
     ЦМУРУ                 - доцентові кафедри Ужгородського
Юрію Юрійовичу               національного університету,
                             Закарпатська область
 
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
 
     ГРАВС                 - учительці Мукачівської
Ользі Іллівні                загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів N 11, Закарпатська область
 
     НАГІБІНІЙ             - учительці, заступникові директора
Людмилі Дмитрівні            Ровеньківської гімназії N 1,
                             Луганська область
 
     РЕБЕНКО               - учительці Першої міської гімназії,
Наталії Василівні            м.Черкаси
 
     СТЕПАНЕНКО            - учительці комунального закладу
Ользі Карпівні               освіти "Середня загальноосвітня
                             школа N 40" Дніпропетровської
                             міської ради
 
     ФАРТУШОК              - учительці Дрогобицької
Марії Михайлівні             загальноосвітньої школи I-III
                             ступенів N 10, Львівська область
 
     ШУМОВСЬКІЙ            - керівникові Народного художнього
Любові Василівні             колективу - вокального ансамблю
                             "Калинка" Будинку дитячої та
                             юнацької творчості, Київська область
 
                "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
 
     АБРАМЯН               - художньому керівникові Народного
Олені Іванівні               ансамблю пісні і танцю "Околиця"
                             Палацу культури металургів, м.Донецьк
 
     ЗАВАРЗІНУ             - головному балетмейстеру Київського
Михайлу Івановичу            академічного театру українського
                             фольклору "Берегиня"
 
     ЛІХУТІ                - музичному продюсерові, м.Київ
Ігорю Леонідовичу
 
     ЧИЖЕВСЬКІЙ            - лекторові (музикознавцю) Національної
Олені Леонідівні             філармонії України, м.Київ
 
     ШАМЛІ                 - концертмейстерові народного ансамблю
Миколі Миколайовичу          танцю "Червона калина" комунальної
                             установи Тернопільського міського
                             палацу культури "Березіль" імені
                             Леся Курбаса
 
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
 
     ЖАДЬКУ                - завідувачеві кафедри Кримського
Сергію Ігоровичу             державного медичного університету
                             імені С.І.Георгієвського, докторові
                             медичних наук, професору
 
     КАРАКАЮ               - народному депутатові України
Юрію Васильовичу
 
     КАРМАЗІНІЙ            - головному науковому співробітнику
Марії Степанівні             Інституту політичних і
                             етнонаціональних досліджень імені
                             І.Ф. Кураса НАН України, докторові
                             політичних наук, професору, м.Київ
 
     МИРОСЮ                - завідувачеві кафедри Харківського
Віталію Васильовичу          національного аграрного університету
                             імені В.В.Докучаєва
 
     МІЩЕНКО               - професору кафедри Одеського
Валентині Павлівні           державного медичного університету,
                             докторові медичних наук, професору
 
     ПІДДУБНОМУ            - головному науковому співробітнику
Володимиру Антоновичу        Національного університету харчових
                             технологій, докторові технічних наук,
                             професору
 
     СІМСОНУ               - професорові Національного технічного
Едуарду Альфредовичу         університету "Харківський
                             політехнічний інститут", доктору
                             технічних наук
 
     ФІЛІП'ЄВУ             - головному науковому співробітнику
Івану Давидовичу             Інституту землеробства Південного
                             регіону Національної академії
                             аграрних наук України, докторові
                             сільськогосподарських наук України,
                             професору, м. Херсон
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"
 
     НІКОЛАЄВІЙ            - медичній сестрі Київської міської
Тамарі Василівні             клінічної психоневрологічної
                             лікарні N 1
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
 
     ВАТУЛЬОВУ             - завідувачеві секретаріату Комітету
Андрію Вікторовичу           Верховної Ради України
 
     ГЄЛЛЄРУ               - народному депутатові України
Євгену Борисовичу
 
     ДРОМАШКО              - Первомайському міському голові,
Людмилі Григорівні           Миколаївська область
 
     ЖОВТАНЕЦЬКОМУ         - ученому секретарю Інституту
Всеволоду Івановичу          регіональних досліджень Національної
                             академії наук України, м.Львів
 
     МОШАКУ                - народному депутатові України
Сергію Миколайовичу
 
     ПЛОТНІКОВУ            - народному депутатові України
Олексію Віталійовичу
 
     СУЯРКУ                - керівникові Секретаріату
Сергію Миколайовичу          Центральної виборчої комісії
 
     ХОМУТИННІКУ           - народному депутатові України
Віталію Юрійовичу
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
 
     САВЧЕНКУ              - начальникові служби акціонерного
Миколі Миколайовичу          товариства "Енергетична компанія
                             "Севастопольенерго"
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
 
     ГУНДАРЄВУ             - заступникові Керівника Головного
Юрію Юрійовичу               управління Апарату Верховної
                             Ради України
 
     ЗОЛОТАРЬОВУ           - політичному оглядачу газети
Володимиру Петровичу         "Подільські вісті", м.Хмельницький
 
     ПРИЙМАКУ              - головному редакторові
Володимиру Івановичу         Івано-Франківської обласної державної
                             телерадіокомпанії
 
     ФЕДЬКІВУ              - начальникові головного управління
Богдану Михайловичу          Івано-Франківської обласної
                             державної адміністрації
 
     ХІВРЕНКУ              - головному консультантові відділу
Костянтину Олександровичу    взаємодії із засобами масової
                             інформації Секретаріату Центральної
                             виборчої комісії
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
 
     БУХТІЯРОВІЙ           - заступникові головного лікаря
Ніні Омелянівні              Центральної міської клінічної
                             лікарні N 16 міста Донецька
 
     БІЛЯНСЬКОМУ           - головному науковому співробітнику
Леоніду Семеновичу           відділу державної установи
                             "Національний інститут хірургії
                             та трансплантології імені О.О.
                             Шалімова Академії медичних наук
                             України", м.Київ
 
     ВІДЯПІНУ              - головному лікареві Миколаївської
Віктору Олександровичу       обласної лікарні
 
     ГАВРИЛЮКУ             - доцентові кафедри Національної
Олександру Васильовичу       медичної академії післядипломної
                             освіти імені П.Л.Шупика, м.Київ
 
     ГЛІНКІНІЙ             - лікареві дитячого
Наталії Миколаївні           лікувально-консультативного
                             відділення педіатричної служби
                             Комсомольської міської лікарні,
                             Полтавська область
 
     ГРИЦАЮ                - завідувачеві відділення державної
Миколі Павловичу             установи "Інститут травматології
                             та ортопедії Академії медичних наук
                             України", м. Київ
 
     ДАЦЕНКУ               - головному лікареві Вінницького
Василю Григоровичу           обласного спеціалізованого
                             клінічного диспансеру радіаційного
                             захисту населення
 
     КАРПЕНКУ              - проректорові Харківської медичної
Володимиру Геннадійовичу     академії післядипломної освіти
 
     КИСІЛЮ                - завідувачеві відділення Рівненської
Володимиру Миколайовичу      обласної клінічної лікарні
 
     КОВАЛЬОВУ             - головному лікареві Млинівської
Віктору Андрійовичу          центральної районної лікарні,
                             Рівненська область
 
     ЛЕВИЦЬКОМУ            - завідувачеві відділення Хмельницької
Василю Михайловичу           обласної лікарні
 
     МОСІЙЧУКУ             - завідувачеві відділення Житомирської
Петру Никифоровичу           обласної клінічної лікарні
                             імені О.Ф.Гербачевського
 
     ОМЕЛЬЧУКУ             - фельдшерові, старшому підстанції
Василю Павловичу             швидкої медичної допомоги державної
                             наукової установи "Науково-практичний
                             центр профілактичної та клінічної
                             медицини" Державного управління
                             справами
 
     ПОЗДНЯКОВУ            - лікареві клінічної лікарні "Феофанія"
Михайлу Михайловичу          Державного управління справами
 
     ПОПЕНКУ               - головному лікареві комунального
Олегу Івановичу              підприємства "Цюрупинська центральна
                             районна лікарня", Херсонська область
 
     ПРОЩИНУ               - головному лікареві стоматологічного
Михайлу Івановичу            центру, м.Тернопіль
 
     СЕМЕНЮКУ              - начальникові спеціалізованої
Василю Андрійовичу           медико-санітарної частини N 10
                             Міністерства охорони здоров'я України
 
     ТКАЧЕНКУ              - завідувачеві відділення комунального
Віталію Павловичу            підприємства "Перша Черкаська міська
                             лікарня"
 
     ТКАЧЕНКУ              - головному лікареві Київської міської
Олександру Анатолійовичу     клінічної лікарні швидкої медичної
                             допомоги
 
     ХОЛОДОВУ              - завідувачеві відділення міського
Олександру Фомичу            комунального
                             лікувально-профілактичного закладу -
                             міської лікарні N 1 міста
                             Олександрії, Кіровоградська область
 
     ЦВИХУ                 - завідувачеві відділення комунальної
Андрію Андрійовичу           8 міської клінічної лікарні
                             міста Львова
 
     ШЕВЦОВУ               - завідувачеві відділення комунального
Володимиру Івановичу         закладу "Шосткинська центральна
                             районна лікарня", Сумська область
 
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
 
     ВРОНСЬКІЙ             - майстрові лозоплетіння, м.Луцьк
Руслані Іванівні
 
     КОЗДРОВСЬКІЙ          - майстрові художньої витинанки, м.Суми
Валентині Миколаївні
 
     КОРПАНЮКУ             - майстрові художньої обробки деревини,
Петру Васильовичу            Івано-Франківська область
 
     МОЖАРОВСЬКОМУ         - майстрові художньої обробки деревини,
Францу Павловичу             Київська область
 
     СПЕЦІАЛЬНІЙ           - майстрові художньої вишивки,
Олені Павлівні               Луганська область
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
 
     ЯСІНСЬКОМУ            - лісничому Вільшанського лісництва
Юрію Миколайовичу            державного підприємства
                             "Голованівське лісове господарство",
                             Кіровоградська область
 
               "ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
 
     РОМАНЄНКОВУ           - начальникові цеху державного
Анатолію Михайловичу         науково-виробничого підприємства
                             "Об'єднання Комунар", м.Харків
 
     ТІТОВУ                - генеральному директорові акціонерного
Юрію Олександровичу          товариства "Гідросила Груп",
                             м.Кіровоград
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
 
     ГОЛОВКУ               - вальцювальникові цеху акціонерного
Віктору Павловичу            товариства "Запорізький металургійний
                             комбінат "Запоріжсталь"
 
     ЗУЄВУ                 - начальникові цеху акціонерного
Ігорю Олександровичу         товариства "Запорізький завод
                             феросплавів"
 
     КІБІРЄВУ              - плавильникові цеху акціонерного
Володимиру Олександровичу    товариства "Нікопольський завод
                             феросплавів", Дніпропетровська
                             область
 
     НЕВ'ЯНЦЕВУ            - прожарювачу товариства "Миколаївський
Андрію Ігоровичу             глиноземний завод"
 
     СОШЕНКУ               - горновому доменного цеху акціонерного
Івану Васильовичу            товариства "Алчевський металургійний
                             комбінат", Луганська область
 
     ЧЕРНЕНКОВУ            - директорові з виробництва
Сергію Павловичу             акціонерного товариства "Єнакієвський
                             металургійний завод",
                             Донецька область
 
             "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
 
     БАСТЮКУ               - письменникові, м.Тернопіль
Богдану Івановичу
 
     БОЛОТОВУ              - головному звукорежисерові
Валерію Юрійовичу            Національного палацу мистецтв
                             "Україна", м.Київ
 
     ВАТУЛЯКУ              - директорові товариства "Книжкові
Михайлу Васильовичу          джерела", м.Львів
 
     ГАВРИЩУК              - завідувачеві відділу Чернівецького
Євдокії Іванівні             краєзнавчого музею
 
     ЄРЕМЕНКО              - головному адміністраторові,
Ользі Вячеславівні           заступнику директора казенного
                             підприємства "Державний
                             гастрольно-концертний центр України",
                             м.Київ
 
     ІВАНОВУ               - завідувачеві художньо-постановочної
Віктору Павловичу            частини Національного палацу мистецтв
                             "Україна", м.Київ
 
     КАПУСТІНУ             - начальникові відділу культури і
Василю Васильовичу           туризму Черняхівської районної
                             державної адміністрації,
                             Житомирська область
 
     КРАВЧЕНКУ             - балетмейстерові самодіяльного
Миколі Івановичу             народного ансамблю пісні і танцю
                             "Чорнобривець" Миронівського
                             районного Будинку культури,
                             Київська область
 
     КРИСІ                 - директорові Палацу культури
Леоніду Олександровичу       імені І.Ф.Котлова акціонерного
                             товариства "Крюківський
                             вагонобудівний завод",
                             Полтавська область
 
     МАЛЬКОВУ              - звукорежисерові Національного
Андрію Андрійовичу           академічного оркестру народних
                             інструментів України, м.Київ
 
     НОЗДРІНІЙ             - директорові Бердянського краєзнавчого
Людмилі Федорівні            музею, Запорізька область
 
     РОЗЕНБОЙМ             - директорові культурного центру
Ганні Рафаїлівні             благодійної фундації "Хесед
                             Шаарей Ціон", м.Одеса
 
     РОМАНЕНКО             - викладачеві Київської дитячої
Олені Михайлівні             музичної школи N 33
 
     СІТОВСЬКОМУ           - художньому керівникові народного
Леоніду Петровичу            аматорського хору "Чорнобривці"
                             Гощанського районного об'єднання
                             культури і дозвілля, Рівненська
                             область
 
     СУПРУН                - ученому секретареві Полтавського
Тетяні Юріївні               краєзнавчого музею
 
     ФЕДОРАКУ              - старшому викладачеві Кіровоградського
Степану Онуфрійовичу         музичного училища
 
     ХОЛОДНІЙ              - директорові комунального закладу
Оксані Михайлівні            "Валківський районний народний дім
                             "Іскра", Харківська область
 
     ЧУМАК                 - директорові Донецького обласного
Галині Володимирівні         художнього музею
 
              "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
 
     БИКОВУ                - першому проректорові Південної
Ігорю Юхимовичу              академії підвищення кваліфікації
                             кадрів Міністерства промислової
                             політики України, м.Миколаїв
 
     БОРОВСЬКІЙ            - директорові Харківського Палацу
Світлані Василівні           дитячої та юнацької творчості
 
     ЛУГОВІЙ               - заступникові директора комунального
Олександрі Парамонівні       закладу "Балтське педагогічне
                             училище", Одеська область
 
     МУРЗІ                 - директорові Івано-Франківської
Любові Іванівні              спеціалізованої школи I-III
                             ступенів з поглибленим вивченням
                             англійської мови
 
     НІКОНОВІЙ             - проректорові, професору кафедри
Зої Андріївні                Запорізької державної інженерної
                             академії
 
     ОДІНЦОВУ              - професорові кафедри Херсонського
Валентину Володимировичу     державного університету
 
     ПАВЛЮКУ               - учителеві, заступнику директора
Василю Миколайовичу          Зруб-Комарівської загальноосвітньої
                             школи I-II ступенів Сторожинецького
                             району, Чернівецька область
 
     ТОМЕНКО               - завідувачеві дошкільного закладу N 10
Любові Миколаївні            "Любавонька" міста
                             Переяслав-Хмельницький,
                             Київська область
 
     УЗБЕКУ                - завідувачеві кафедри Донецького
Костянтину Миновичу          національного університету економіки
                             і торгівлі імені Михайла
                             Туган-Барановського
 
     ШЕВЧЕНКО              - директорові Березнянської спеціальної
Марії Трохимівні             загальноосвітньої школи-інтернату
                             I-II ступенів, Чернігівська область
 
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
 
     БОБУЙОК               - акушерці жіночої консультації
Олені Михайлівні             Біляївської центральної районної
                             лікарні, Одеська область
 
     КУЗНЄЦОВІЙ            - головній медичній сестрі Херсонської
Єлизаветі Семенівні          обласної клінічної лікарні
 
     ЯКОВ'ЮК               - головній медичній сестрі Луцької
Аллі Олександрівні           центральної районної лікарні,
                             Волинська область
 
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
 
     АССАУЛУ               - командирові повітряного судна
Юрію Федоровичу              Іл-62 державного авіаційного
                             підприємства "Україна"
 
     БИКОВУ                - першому заступникові начальника
Володимиру Івановичу         порту - головному інженерові
                             державного підприємства
                             "Маріупольський морський торговельний
                             порт", Донецька область
 
     БУРКУНУ               - голові правління акціонерного
Валерію Васильовичу          товариства "Оріон-Авто",
                             м.Миколаїв
 
     КІСЕЛЬОВУ             - капітанові-змінному механіку
Миколі Миколайовичу          теплохода "ПС-38" служби флоту
                             державного підприємства "Одеський
                             морський торговельний порт"
 
     КРЮЧКОВУ              - начальникові Луганської дирекції
Віталію Олеговичу            залізничних перевезень
 
     НОВИЦЬКІЙ             - головному фахівцю відділу
Любові Іванівні              акціонерного товариства "Авіакомпанія
                             Авіалінії України", Київська область
 
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
 
     АДАМСЬКОМУ            - першому заступникові голови
Анатолію Павловичу           Дніпропетровської обласної ради
 
     ЗАХАРКІНУ             - начальникові цеху акціонерного
Ігорю Володимировичу         товариства "Одеський припортовий
                             завод"
 
     ІВІНСЬКОМУ            - начальникові управління Служби
Віталію Антоновичу           розпорядника Державного реєстру
                             виборців Центральної виборчої
                             комісії, м.Київ
 
     КОЛЄСНІКОВУ           - Міністрові промислової політики
Дмитру Валерійовичу          України
 
     КУРЗАНОВІЙ            - голові правління акціонерного
Надії Петрівні               товариства "Пантелеймонівський
                             вогнетривкий завод", Донецька область
 
     МАЛОМУ                - вальцювальникові цеху акціонерного
Василю Івановичу             товариства "Дніпропетровський
                             трубний завод"
 
     МЕЛЬНИКУ              - заступникові генерального директора
Олександру Олексійовичу      акціонерного товариства "Фармак",
                             м.Київ
 
     ПАНЧУКУ               - підприємцю, Івано-Франківська область
Роману Теодоровичу
 
     РЕВЕНКУ               - заступникові технічного директора
Леоніду Федоровичу           акціонерного товариства "Український
                             графіт", м.Запоріжжя
 
     ШПАКІВСЬКОМУ          - директорові акціонерного товариства
Володимиру Олександровичу    "Артемівський завод по обробці
                             кольорових металів", Донецька область
 
      "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
 
     БАРВІНЕНКУ            - голові селянського (фермерського)
Дмитру Луковичу              господарства "Лука", Одеська область
 
     ВРУЧИНСЬКОМУ          - голові фермерського господарства
Володимиру Івановичу         "Василівське-2005", Житомирська
                             область
 
     ГНИДЮКУ               - директорові товариства "Буша",
Михайлу Федосійовичу         Вінницька область
 
     КОВАЛЕНКО             - операторові машинного доїння
Тетяні Григорівні            сільськогосподарського товариства
                             "Богодухівське", Черкаська область
 
     ЛАГОДІЄНКУ            - голові Новобузької районної державної
Віктору Володимировичу       адміністрації, Миколаївська область
 
     МЕЗНИКУ               - голові правління акціонерного
Олександру Миколайовичу      товариства "Добробут",
                             Миколаївська область
 
     МОРСЬКОМУ             - головному інженерові Ужгородського
Василю Івановичу             міжрайонного управління водного
                             господарства, Закарпатська область
 
     ПАШУКУ                - трактористові товариства "Україна",
Олегу Петровичу              Тернопільська область
 
     ТУФАНОВУ              - директорові товариства
Миколі Григоровичу           "Укрлитнасіння", Житомирська область
 
         "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
 
     ПЕРЕПЕЧКО             - пенсіонерці, м.Івано-Франківськ
Наталії Миколаївні
 
     НИКОЛАЄВУ             - директорові Львівського міського
Мирославу Степановичу        центру реабілітації
 
     ХАРА                  - народному депутатові України
Василю Георгійовичу
 
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ  ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
 
     БАЙДАН                - генеральному директорові акціонерного
Вірі Миколаївні              товариства "Готель "Ореанда",
                             Автономна Республіка Крим
 
     ДУТЦІ                 - генеральному директорові товариства
Ігорю Петровичу              "Торговий сервіс", м.Івано-Франківськ
 
     ЖОЛОБАНУ              - електрику товариства "Фірма "Надія",
Ігорю Михайловичу            м.Івано-Франківськ
 
     КОРЖЕНКУ              - начальникові міського комунального
Павлу Петровичу              виробничого підприємства
                             "Дніпроводоканал", м.Дніпропетровськ
 
     МИХАЙЛЕНКУ            - заступникові голови постійної комісії
Геннадію Володимировичу      Сумської обласної ради з питань
                             житлово-комунального та дорожнього
                             господарства, будівництва,
                             архітектури та надзвичайних ситуацій
 
     САВИЧУ                - завідувачеві відділу Управління
Георгію Ігоровичу            справами Апарату Верховної Ради
                             України
 
     СТРИГУНУ              - генеральному директорові державного
Юрію Леонідовичу             підприємства - Готельний комплекс
                             "Національний", м.Київ
 
                    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
 
     БИКОВУ                - першому заступникові начальника
Леоніду Федоровичу           Управління політики у правоохоронній
                             сфері та забезпечення правосуддя
                             Секретаріату Кабінету Міністрів
                             України
 
     БІРЮК                 - заступникові Керівника Управління
Ларисі Іванівні              правової експертизи Секретаріату
                             Конституційного Суду України
 
     БОРДЕНЮКУ             - Керівникові Головного
Василю Івановичу             науково-експертного управління
                             Апарату Верховної Ради України
 
     КОЛЕСНІЧЕНКУ          - народному депутатові України
Вадиму Васильовичу
 
     НОВІКОВУ              - народному депутатові України
Олегу Володимировичу
 
     ПУШЕНКУ               - начальникові управління Міністерства
Олександру Григоровичу       юстиції України
 
     СЕВРЮКОВУ             - завідувачеві кафедри, директору
Денису Георгійовичу          гуманітарного інституту вищого
                             навчального закладу "Відкритий
                             міжнародний університет розвитку
                             людини "Україна", м.Київ
 
     СЬОМКІНУ              - заступникові Голови Державної служби
Сергію Вікторовичу           туризму і курортів Міністерства
                             культури і туризму України
 
     ШЕМЧУКУ               - народному депутатові України
Віктору Вікторовичу
 
    "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
 
     БААДЖИ                - директорові Болградської
Петру Миколайовичу           дитячо-юнацької спортивної школи,
                             Одеська область
 
     КИСЕЛЬОВУ             - завідувачеві кафедри Кременчуцького
Володимиру Вікторовичу       інституту Дніпропетровського
                             університету економіки і права,
                             Полтавська область
 
     ЛОМАКІНУ              - директорові Обласного центру
Сергію Аркадійовичу          олімпійської підготовки спортсменів
                             "Олімп-Спорт", м.Луганськ
 
     МИХАЛЬЧИШИНУ          - тренерові-викладачу Львівської
Адріану Богдановичу          спеціалізованої дитячо-юнацької
                             школи олімпійського резерву
                             з шахів "Дебют"
 
     ЯРЕМЧЕНКУ             - головному тренерові команди "Шахтар"
Валерію Івановичу            (Дубль) акціонерного товариства
                             "Футбольний клуб "Шахтар" Донецьк"
 
                  "ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
 
     ЗАБОРОВСЬКОМУ         - художникові-живописцю, м.Чернігів
Леоніду Олександровичу
 
     КУШНІРЮКУ             - художникові, м.Чернівці.
Віталію Васильовичу
 
 
 Президент України                                      В.ЯНУКОВИЧ
 
 м.Київ, 20 серпня 2010 року
         N 829/2010



Украина онлайн