Законодательство Украины

 

Указ №874/2010 від 27.08.2010

Президент України

Про відзначення державними нагородами України працівників вугільної промисловості

Текст правового акту із змінами та доповненнями на жовтень 2010 року


                             У К А З
                        ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
 
          Про відзначення державними нагородами України
               працівників вугільної промисловості
 
 
     За вагомий   особистий   внесок   у  зміцнення  енергетичного
потенціалу  держави,  багаторічну  самовіддану  шахтарську  працю,
високий  професіоналізм та з нагоди 75-річчя стахановського руху і
Дня шахтаря  п о с т а н о в л я ю:
 
     Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
 
     БАВИКУ                - директора відокремленого підрозділу
Олександра Івановича         "Шахта "Вергелівська" державного
                             підприємства "Луганськвугілля"
 
     БРЮХАНОВА             - директора Державного Макіївського
Олександра Михайловича       науково-дослідного інституту з
                             безпеки робіт у гірничій
                             промисловості, Донецька область
 
     ВІНЯРЧИКА             - електрослюсаря структурного
Сергія Івановича             підрозділу "Шахта "Західно-Донбаська"
                             акціонерного товариства
                             "Павлоградвугілля", Дніпропетровська
                             область
 
     ДЕЛЕГОЙДІНА           - гірника відокремленого підрозділу
Віктора Леонтійовича         "Шахта імені В.М. Бажанова"
                             державного підприємства
                             "Макіїввугілля", Донецька область
 
     ДОЛЖИКОВА             - ветерана шахтарської праці, Героя
Миколу Павловича             Соціалістичної Праці,
                             Луганська область
 
     ЗАВ'ЯЛОВА             - ветерана шахтарської праці, Героя
Євгена Петровича             Соціалістичної Праці,
                             Луганська область
 
     КОВАЛЕНКА             - директора Смолінської шахти
Віктора Васильовича          державного підприємства "Східний
                             гірничозбагачувальний комбінат"
                             Маловисківського району
                             Кіровоградської області
 
     КОРБУТА               - гірника відокремленого підрозділу
Андрія Миколайовича          "Шахта імені С.М. Кірова" державного
                             підприємства "Макіїввугілля",
                             Донецька область
 
     КРЕЩЕНКА              - директора відокремленого підрозділу
Миколу Олександровича        "Шахта "Піонер" державного
                             підприємства "Добропіллявугілля",
                             Донецька область
 
     ЛЕВІТА                - генерального директора - голову
Віктора Володимировича       правління акціонерного товариства
                             "Державна холдингова компанія
                             "Спецшахтобуріння",
                             м. Донецьк
 
     ЛЕВШИНА               - машиніста орендного підприємства
Миколу Миколайовича          "Шахта імені О.Ф. Засядька",
                             м. Донецьк
 
     ЛУГОВСЬКОГО           - ветерана шахтарської праці,
Дмитра Івановича             Героя Соціалістичної Праці,
                             Луганська область
 
     МОРДОВЦЕВА            - ветерана шахтарської праці, Героя
Григорія Олексійовича        Соціалістичної Праці, Луганська
                             область
 
     МУДРИКА               - гірника відокремленого підрозділу
Йосифа Романовича            "Шахта "Великомостівська" державного
                             підприємства "Львіввугілля"
 
     НЕЧАЄВСЬКОГО          - механіка дільниці структурного
Євгена Олександровича        підрозділу "Шахта імені Героїв
                             космосу" акціонерного товариства
                             "Павлоградвугілля",
                             Дніпропетровська область
 
     ПИЖОВА                - заступника директора Департаменту
Сергія Вікторовича           виробничих програм - начальника
                             відділу Міністерства вугільної
                             промисловості України
 
     ПОТАПЕНКА             - генерального директора акціонерного
Олександра Олексійовича      товариства "Краснодонвугілля",
                             Луганська область
 
     ПРИЗА                 - гірника структурного підрозділу
Володимира Олексійовича      "Шахта "Павлоградська" акціонерного
                             товариства "Павлоградвугілля",
                             Дніпропетровська область
 
     ПУГАЧА                - заступника директора державного
Михайла Петровича            акціонерного товариства "Шахта
                             "Надія", Львівська область
 
     СТУПИЦЬКОГО           - прохідника відокремленого підрозділу
Леоніда Михайловича          "Шахта "Добропільська" державного
                             підприємства "Добропіллявугілля",
                             Донецька область
 
     ТЕСЛЮ                 - начальника управління - голову
Миколу Єфимовича             правління державного акціонерного
                             товариства "Свердловське
                             шахтопрохідницьке управління по
                             бурінню стволів та свердловин"
                             державної холдингової компанії
                             "Спецшахтобуріння", Луганська область
 
     ЧУБУКОВА              - бригадира відокремленого підрозділу
Миколу Сергійовича           "Шахта "Довжанська-Капітальна"
                             державного підприємства
                             "Свердловантрацит", Луганська область
 
     ШРУБОВАНОГО           - гірника відокремленого підрозділу
Сергія Анатолійовича         "Шахта імені Космонавтів" державного
                             підприємства "Ровенькиантрацит",
                             Луганська область
 
     ЦАРЕВСЬКОГО           - гірника шахти "РАПТО" державного
Олександра Леонідовича       підприємства "Ровенькиантрацит",
                             Луганська область
 
     ЦИМУ                  - помічника командира взводу
Євгенія Васильовича          депресійної служби
                             Львівсько-Волинського воєнізованого
                             гірничорятувального
                             (аварійно-рятувального) загону,
                             Львівська область
 
     ЯКОВЕНКА              - начальника дільниці акціонерного
Валерія Геннадійовича        товариства "Вугільна компанія "Шахта
                             "Красноармійська-Західна N 1",
                             Донецька область
 
     Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
 
     БОГДАНОВА             - командира взводу Сьомого
Євгена Володимировича        воєнізованого гірничорятувального
                             загону Державної воєнізованої
                             гірничорятувальної служби у
                             вугільній промисловості,
                             Луганська область
 
     ІГНАШОВА              - першого заступника командира Восьмого
Івана Олександровича         воєнізованого гірничорятувального
                             загону Державної воєнізованої
                             гірничорятувальної служби у вугільній
                             промисловості, Дніпропетровська
                             область
 
     МУРЗАКА               - заступника командира Четвертого
Володимира Григоровича       воєнізованого гірничорятувального
                             загону Державної воєнізованої
                             гірничорятувальної служби у вугільній
                             промисловості, м. Луганськ
 
     НЕКРИЛОВА             - механіка дільниці відокремленого
Едуарда Миколайовича         підрозділу "Шахта імені С.М. Кірова"
(посмертно)                  державного підприємства
                             "Макіїввугілля', Донецька область
 
     СИДОРЕНКА             - командира П'ятого воєнізованого
Володимира Миколайовича      гірничорятувального загону Державної
                             воєнізованої гірничорятувальної
                             служби у вугільній промисловості,
                             Луганська область
 
     СИЛЕНКА               - першого заступника командира Третього
Сергія Павловича             воєнізованого гірничорятувального
                             загону Державної воєнізованої
                             гірничорятувальної служби у вугільній
                             промисловості, Донецька область
 
     СЛИВКАНИЧА            - заступника начальника дільниці
Сергія Іржийовича            відокремленого підрозділу "Шахта
(посмертно)                  імені С.М. Кірова" державного
                             підприємства "Макіїввугілля",
                             Донецька область
 
     СМОЛАНОВА             - начальника Державної воєнізованої
Сергія Миколайовича          гірничорятувальної служби у вугільній
                             промисловості, м. Донецьк
 
     Нагородити орденом "За доблесну шахтарську працю" III ступеня
 
 
     БОЙКА                 - бригадира прохідників акціонерного
Володимира Ярославовича      товариства "Вугільна компанія "Шахта
                             "Красноармійська-Західна N 1",
                             Донецька область
 
     БРАЖИНСЬКОГО          - начальника дільниці відокремленого
Сергія Семеновича            підрозділу "Шахта "Червоний партизан"
                             державного підприємства
                             Свердловантрацит", Луганська область
 
     БРІГНЕВИЧА            - прохідника орендного підприємства
Олега Борисовича             "Шахта імені О.Ф. Засядька",
                             м. Донецьк
 
     ГОРЕНКА               - електрослюсаря акціонерного
Сергія Миколайовича          товариства "Шахтоуправління
                             "Донбас" Міністерства вугільної
                             промисловості України, м. Донецьк
 
     ЄФРЕМОВА              - директора шахти орендного
Ігоря Олексійовича           підприємства "Шахта імені
                             О.Ф. Засядька", м. Донецьк
 
     МАРАХОВА              - прохідника відокремленого підрозділу
Івана Валерійовича           "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського"
                             державного підприємства
                             "Дзержинськвугілля" Міністерства
                             вугільної промисловості України,
                             Донецька область
 
     МАСЮТУ                - машиніста структурного підрозділу
Сергія Васильовича           "Шахтоуправління
                             "Суходільське-Східне" акціонерного
                             товариства Краснодонвугілля",
                             Луганська область
 
     МІРОНЮКА              - гірника відокремленого підрозділу
Миколу Макаровича            "Шахта "Новодонецька" державного
                             підприємства "Добропіллявугілля",
                             Донецька область
 
     МОРОЗА                - машиніста відокремленого підрозділу
Олександра Семеновича        "Шахта імені О.О. Скочинського"
                             державного підприємства "Донецька
                             вугільна енергетична компанія"
 
     НАГОРНОГО             - прохідника дільниці державного
Сергія Опанасовича           підприємства "Шахтоуправління
                             "Південнодонбаське N 1"
                             Міністерства вугільної промисловості
                             України, Донецька область
 
     ПЕТРАКОВА             - прохідника відокремленого підрозділу
Юрія Дмитровича              "Шахта "Холодна Балка" державного
                             підприємства "Макіїввугілля",
                             Донецька область
 
     ПЕТРОВА               - гірника дільниці Інгульської шахти
Юрія Степановича             державного підприємства "Східний
                             гірничозбагачувальний комбінат,
                             Кіровоградська область
 
     САВЧУКА               - забійника структурного підрозділу
Петра Степановича            "Шахта "Вуглегірська" державного
                             підприємства "Орджонікідзевугілля",
                             Донецька область
 
     СЛІПЕНКА              - машиніста відокремленого підрозділу
Олександра Миколайовича      "Шахта "Родинська" державного
                             підприємства "Красноармійськвугілля",
                             Донецька область
 
     СОЛОДОВНИКА           - гірника відокремленого підрозділу
Олександра Васильовича       "Шахта "Південнодонбаська N 3"
                             державного підприємства "Донецька
                             вугільна енергетична компанія"
 
     ТИМОФЄЄНКА            - гірника відокремленого підрозділу
Євгена Георгійовича          "Шахта "Комсомольська" державного
                             підприємства "Антрацит",
                             Луганська область
 
     ТРОХИМЕНКА            - гірника відокремленого підрозділу
Віталія Андрійовича          "Шахта "Бутівська" державного
                             підприємства "Макіїввугілля",
                             Донецька область
 
     ШВЕЦЯ                 - прохідника дільниці державного
Миколу Валентиновича         підприємства "Дирекція підприємства,
                             що будується на базі
                             Новокостянтинівського родовища
                             уранових руд" Маловисківського
                             району Кіровоградської області
 
     ШКАНДЕВИЧА            - машиніста акціонерного товариства
Віталія Григорійовича        "Шахта "Комсомолець Донбасу",
(посмертно)                  Донецька область
 
     Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
 
     ДУШИНУ                - машиніста структурного підрозділу
Галину Єгорівну              "Шахта "Булавинська" державного
                             підприємства "Орджонікідзевугілля",
                             Донецька область
 
     КАРПУСЬ               - начальника відділу відокремленого
Ніну Петрівну                підрозділу "Управління по збагаченню
                             та технічному контролю якості вугілля
                             та стандартів" державного
                             підприємства "Ровенькиантрацит",
                             Луганська область
 
     ЛЮБАРСЬКУ             - заступника директора акціонерного
Ірину Володимирівну          товариства "Краснодонвугілля",
                             Луганська область
 
     СИЩИКОВУ              - директора державного підприємства
Любов Іванівну               "Дзержинськвугілля" Міністерства
                             вугільної промисловості України,
                             Донецька область
 
     ЧАЙКУ-ХРЮКІНУ         - начальника дільниці відокремленого
Любов Анатоліївну            підрозділу "Шахта
                             "Шахтарська-Глибока" державного
                             підприємства "Шахтарськантрацит",
                             Донецька область
 
     ШАЛІМОВУ              - гірника відокремленого підрозділу
Зінаїду Олександрівну        "Шахта "Добропільська" державного
                             підприємства "Добропіллявугілля",
                             Донецька область
 
     Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
 
     АРЛИЧЕНКОВА           - гірника відокремленого підрозділу
Сергія Юлійовича             "Шахта "Димитрова" державного
                             підприємства "Красноармійськвугілля",
                             Донецька область
 
     БАБАКА                - прохідника відокремленого підрозділу
Сергія Михайловича           "Шахта "Алмазна" державного
                             підприємства "Добропіллявугілля",
                             Донецька область
 
     БАРИЛА                - гірника відокремленого підрозділу
Юрія Володимировича          "Шахта імені О.О. Скочинського"
                             державного підприємства "Донецька
                             вугільна енергетична компанія"
 
     БЕЗАЛТИННОГО          - машиніста відокремленого підрозділу
Анатолія Івановича           "Шахта "Чайкіно" державного
                             підприємства "Макіїввугілля",
                             Донецька область
 
     БЕНЕРУ                - прохідника відокремленого підрозділу
Петра Олексійовича           "Шахта "Білицька" державного
                             підприємства "Добропіллявугілля",
                             Донецька область
 
     БОТАНІНА              - начальника дільниці структурного
Володимира Ілліча            підрозділу "Шахта "Павлоградська"
                             акціонерного товариства
                             "Павлоградвугілля",
                             Дніпропетровська область
 
     ВАКАРЯ                - електрослюсаря відокремленого
Ігоря Олександровича         підрозділу "Шахта імені
                             О.О. Скочинського" державного
                             підприємства "Донецька вугільна
                             енергетична компанія"
 
     ВИРОСТКОВА            - машиніста орендного підприємства
Валерія Олександровича       "Шахта імені О.Ф.Засядька", м.Донецьк
 
     ВЛАДИКІНА             - гірника структурного підрозділу
Сергія Володимировича        "Шахта "Західно-Донбаська"
                             акціонерного товариства
                             "Павлоградвугілля",
                             Дніпропетровська область
 
     ІВАНОВА               - начальника дільниці структурного
Андрія Борисовича            підрозділу "Шахта імені Героїв
                             космосу" акціонерного товариства
                             "Павлоградвугілля",
                             Дніпропетровська область
 
     ІВАНОВА               - забійника структурного підрозділу
Валерія Юрійовича            "Шахта "Вуглегірська" державного
                             підприємства "Орджонікідзевугілля",
                             Донецька область
 
     КНЯЗЄВА               - пенсіонера, ветерана шахтарської
Володимира Андрійовича       праці, Луганська область
 
     КОНОТОПА              - прохідника відокремленого підрозділу
Івана Миколайовича           "Шахта "Росія" державного
                             підприємства "Селидіввугілля",
                             Донецька область
 
     КУРЛЯКА               - гірника відокремленого підрозділу
Олега Михайловича            "Шахта "Україна" державного
                             підприємства "Селидіввугілля",
                             Донецька область
 
     КУШНАРЬОВА            - бригадира відокремленого підрозділу
Юрія Федоровича              "Шахта "Червоний партизан" державного
                             підприємства "Свердловантрацит",
                             Луганська область
 
     ЛУЦИКА                - електрослюсаря відокремленого
Василя Івановича             підрозділу "Шахта "Іловайська"
                             державного підприємства
                             "Шахтарськантрацит",
                             Донецька область
 
     МАТЮШИНА              - машиніста відособленого підрозділу
Володимира Олександровича    "Шахта "Прогрес" державного
                             підприємства "Торезантрацит",
                             Донецька область
 
     МОКРИНСЬКИХ           - вибійника структурного підрозділу
Олександра Михайловича       "Шахта імені К.А. Румянцева"
                             державного підприємства
                             "Артемвугілля", Донецька область
 
     МОРОЗОВА              - машиніста акціонерного товариства
Сергія Павловича             "Шахтоуправління "Донбас"
                             Міністерства вугільної промисловості
                             України, м. Донецьк
 
     ОВЕЧКА                - гірника орендного підприємства
Андрія Анатолійовича         "Шахта імені О.Ф.Засядька", м.Донецьк
 
     ПОПОВА                - начальника дільниці державного
Олега Геннадійовича          підприємства "Вугільна компанія
                             "Краснолиманська", Донецька область
 
     СТЕПАНОВА             - ланкового відокремленого підрозділу
Олександра Яковлевича        "Шахтоуправління "Луганське"
                             державного підприємства
                             "Луганськвугілля"
 
     ТКАЧУКА               - машиніста структурного підрозділу
Володимира Олександровича    "Шахтоуправління
                             "Самсонівська-Західна" акціонерного
                             товариства Краснодонвугілля",
                             Луганська область
 
     ТРУБНИКА              - прохідника відокремленого підрозділу
Олександра Володимировича    "Шахта імені Ф.Е.Дзержинського"
                             державного підприємства
                             "Ровенькиантрацит", Луганська область
 
     ЧУПАХІНА              - гірника відокремленого підрозділу
Івана Васильовича            "Ордена Трудового Червоного Прапора
                             шахта імені В.І. Леніна" державного
                             підприємства "Макіїввугілля",
                             Донецька область
 
     ЧУХЛІБА               - гірника акціонерного товариства
Станіслава Вікторовича       "Вугільна компанія "Шахта
                             "Красноармійська-Західна N 1",
                             Донецька область
 
     Нагородити медаллю "За врятоване життя"
 
     ІЛЬЧЕНКА              - респіраторника Десятого воєнізованого
Миколу Павловича             гірничорятувального загону Державної
                             воєнізованої гірничорятувальної
                             служби у вугільній промисловості,
                             Донецька область
 
     Присвоїти почесні звання:
 
            "ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
 
     КУРНОСОВУ             - директорові інституту - голові
В'ячеславу Григоровичу       правління акціонерного товариства
                             "Автоматгірмаш імені В.А. Антипова",
                             м. Донецьк
 
           "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
 
     ЛИХОЛІТУ              - директорові автобази акціонерного
Сергію Григоровичу           товариства "Криворізький залізорудний
                             комбінат", Дніпропетровська область
 
     САМБОРСЬКОМУ          - начальникові цеху  акціонерного
Петру Івановичу              товариства "Криворізький залізорудний
                             комбінат", Дніпропетровська область
 
                   "ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
 
     АНДРОСОВУ             - машиністові структурного підрозділу
Олександру Миколайовичу      "Шахта "Тернівська" акціонерного
                             товариства "Павлоградвугілля",
                             Дніпропетровська область
 
     БОГДАНОВУ             - виконуючому обов'язки генерального
Олександру Миколайовичу      директора державного підприємства
                             "Ровенькиантрацит" Міністерства
                             вугільної промисловості України,
                             Луганська область
 
     БОДНАРЮ               - гірникові відокремленого підрозділу
Роману Юльяновичу            "Шахта "Відродження" державного
                             підприємства "Львіввугілля"
 
     БОРОДАТОВУ            - прохідникові відокремленого
Олександру Вікторовичу       підрозділу "Шахта імені С.М. Кірова"
                             державного підприємства
                             "Макіїввугілля", Донецька область
 
     БОРОДІНУ              - прохідникові відокремленого
Віктору Васильовичу          підрозділу "Шахта імені М.В. Фрунзе"
                             державного підприємства
                             "Ровенькиантрацит", Луганська область
 
     БРОВЧЕНКУ             - начальникові дільниці структурного
Володимиру Васильовичу       підрозділу "Шахта "Благодатна"
                             акціонерного товариства
                             "Павлоградвугілля",
                             Дніпропетровська область
 
     БУЙВОЛУ               - електрослюсареві відокремленого
Ростиславу Івановичу         підрозділу "Шахта N 9 "Нововолинська"
                             державного підприємства
                             "Волиньвугілля"
 
     ВАКУЛЬЧИКУ            - головному енергетику структурного
Володимиру Олександровичу    підрозділу "Шахта "Самарська"
                             акціонерного товариства
                             "Павлоградвугілля",
                             Дніпропетровська область
 
     КАСЯНУ                - машиністові структурного підрозділу
Михайлу Володимировичу       "Шахта імені М.І. Сташкова"
                             акціонерного товариства
                             "Павлоградвугілля",
                             Дніпропетровська область
 
     КИСЛОМУ               - прохідникові відокремленого
Олександру Михайловичу       підрозділу "Шахта "Добропільська"
                             державного підприємства
                             "Добропіллявугілля", Донецька область
 
     КОВАЛЬОВУ             - машиністові орендного підприємства
Валерію Олексійовичу         "Шахта імені О.Ф.Засядька", м.Донецьк
 
     КОВАЛЬОВУ             - технічному директорові - першому
Ігорю Михайловичу            заступнику генерального директора
                             товариства "Шахта "Садова",
                             Луганська область
 
     КОВАЛЮ                - головному інженерові відокремленого
Олександру Романовичу        підрозділу "Шахта імені
                             О.О. Скочинського" державного
                             підприємства "Донецька вугільна
                             енергетична компанія"
 
     КОВАЛЬЧУКУ            - прохідникові відокремленого
Миколі Дмитровичу            підрозділу "Шахтоуправління
                             "Нововолинське" державного
                             підприємства "Волиньвугілля"
 
     КОЛЕСНИКУ             - гірникові відокремленого підрозділу
Сергію Миколайовичу          "Шахта "Шахтарська-Глибока"
                             державного підприємства
                             "Шахтарськантрацит", Донецька область
 
     КОСТИКУ               - виконуючому обов'язки генерального
Івану Миколайовичу           директора державного підприємства
                             "Волиньвугілля"
 
     КОЧАШУ                - бригадирові відокремленого підрозділу
Анатолію Дмитровичу          "Шахта "Стаханова" державного
                             підприємства "Красноармійськвугілля",
                             Донецька область
 
     КОЧУБЕЮ               - гірникові відокремленого підрозділу
Олександру Івановичу         "Шахтоуправління "Луганське"
                             державного підприємства
                             "Луганськвугілля"
 
     КРИВОШЕЄВУ            - бригадирові відокремленого підрозділу
Олександру Михайловичу       "Шахта "Ломоватська" державного
                             підприємства "Первомайськвугілля",
                             Луганська область
 
     КУДЕЛЬКУ              - гірникові відокремленого підрозділу
Анатолію Миколайовичу        "Шахта імені "Ізвєстій" державного
                             підприємства "Донбасантрацит",
                             Луганська область
 
     КУНТІ                 - директорові відокремленого підрозділу
Юрію Степановичу             "Шахта "Великомостівська" державного
                             підприємства "Львіввугілля"
 
     ЛИСЕНКУ               - забійникові товариства "Орендне
Миколі Васильовичу           підприємство "Шахта
                             "Новодзержинська", Донецька область
 
     ЛІПКУ                 - начальникові дільниці відокремленого
Олександру Михайловичу       підрозділу "Шахта "Комсомольська"
                             державного підприємства "Антрацит",
                             Луганська область
 
     ЛУЦЮКУ                - бригадирові відокремленого підрозділу
Петру Григоровичу            "Шахта 'Бужанська"
                             державного підприємства
                             "Волиньвугілля"
 
     МАЗНІЧЕНКУ            - бригадирові структурного підрозділу
Анатолію Валерійовичу        "Шахта імені А.І.Гайового" державного
                             підприємства "Артемвугілля",
                             Донецька область
 
     МАРТОВИЦЬКОМУ         - генеральному директорові акціонерного
Артуру Володимировичу        товариства "Павлоградвугілля",
                             Дніпропетровська область
 
     МЕЛЬНИКОВУ            - начальникові дільниці державного
Володимиру Олександровичу    підприємства "Вугільна компанія
                             "Краснолиманська", Донецька область
 
     МЕРЕЩЕНКУ             - гірникові дільниці шахти
Сергію Вікторовичу           "Гвардійська" акціонерного
                             товариства" Криворізький
                             залізорудний комбінат",
                             Дніпропетровська область
 
     МИХАЛЬКОВУ            - начальникові дільниці відокремленого
Олександру Миколайовичу      підрозділу "Шахта "Комсомольська"
                             державного підприємства "Антрацит",
                             Луганська область
 
     МОІСЕЄНКУ             - заступникові генерального директора -
Юрію Федоровичу              директорові дирекції акціонерного
                             товариства "Краснодонвугілля",
                             Луганська область
 
     НЕВРУЗОВУ             - бригадирові відокремленого підрозділу
Миколі Байрамовичу           "Шахта Харківська" державного
                             підприємства "Свердловантрацит",
                             Луганська область
 
     ОРЕХОВУ               - гірникові відокремленого підрозділу
Олександру Миколайовичу      "Шахта "Вергелівська" державного
                             підприємства "Луганськвугілля"
 
     ОРЛОВУ                - головному інженерові акціонерного
Віктору Івановичу            товариства "Шахтоуправління "Донбас"
                             Міністерства вугільної промисловості
                             України, м.Донецьк
 
     ПУКАЧУ                - гірникові відокремленого підрозділу
Михайлу Івановичу            "Шахта "Степова" державного
                             підприємства "Львіввугілля"
 
     РАССКАЗОВУ            - начальникові дільниці акціонерного
Олександру Михайловичу       товариства "Орендне підприємство
                             "Шахта "Жданівська", Донецька область
 
     САВЧУКУ               - начальникові дільниці відособленого
Михайлу Володимировичу       підрозділу "Шахтоуправління
                             "Волинське" державного підприємства
                             "Торезантрацит", Донецька область
 
     САССУ                 - директорові структурного підрозділу
Володимиру Вікторовичу       "Шахта імені М.І. Сташкова"
                             акціонерного товариства
                             "Павлоградвугілля",
                             Дніпропетровська область
 
     СИРОЇДУ               - гірникові відокремленого підрозділу
Ігорю Петровичу              "Шахта "Відродження" державного
                             підприємства "Львіввугілля"
 
     СТРЮКОВСЬКОМУ         - гірникові відокремленого підрозділу
Григорію Євгеновичу          "Шахта "Жовтневий рудник" державного
                             підприємства "Донецька вугільна
                             енергетична компанія"
 
     ТУПІКІНУ              - машиністові відокремленого підрозділу
Олександру Петровичу         "Шахта імені В.М.Бажанова" державного
                             підприємства "Макіїввугілля",
                             Донецька область
 
     УШАКОВУ               - машиністові відокремленого підрозділу
Олександру Івановичу         "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського"
                             державного підприємства
                             "Дзержинськвугілля" Міністерства
                             вугільної промисловості України,
                             Донецька область
 
     ФИЛИМОНОВУ            - генеральному директорові орендного
Павлу Євгеновичу             підприємства "Шахта імені
                             О.Ф. Засядька", м. Донецьк
 
     ХАЙКІНУ               - начальникові структурного підрозділу
Матвію Володимировичу        акціонерного товариства
                             "Донбасшахтобуд" Шахтарського
                             шахтобудівельного управління,
                             Донецька область
 
     ХОМЯКУ                - машиністові відокремленого підрозділу
Віталію Федоровичу           "Шахтоуправління "Нововолинське"
                             державного підприємства
                             "Волиньвугілля"
 
     ЦЮНЕНКУ               - директорові державного підприємства
Василю Івановичу             "Шахта імені Максима Горького",
                             м. Донецьк
 
     ЦУКИЛУ                - ветеранові шахтарської праці,
Анатолію Аврамовичу          м. Донецьк
 
     ШПАРКОВСЬКОМУ         - головному інженерові проектів
Володимиру Йосиповичу        інституту "УКРНДІПРОЕКТ", м. Київ.
 
 
 Президент України                                      В.ЯНУКОВИЧ
 
 м. Київ, 27 серпня 2010 року
          N 874/2010



Украина онлайн